Victorinox

Již od roku 1989 vyrábí hodinky přímo v srdci Švýcarska. Každý model hodinek Victorinox je tvořen tak, aby představoval perfektní rovnováhu mezi výkonem a nadčasovou elegancí. Do doby, než si zapnete hodinky Victorinox okolo svého zápěstí, projdou stovkou kontrolních testů kvality, takže víte, že vaše hodinky jsou připravené na vše a hodí se pro...

Již od roku 1989 vyrábí hodinky přímo v srdci Švýcarska. Každý model hodinek Victorinox je tvořen tak, aby představoval perfektní rovnováhu mezi výkonem a nadčasovou elegancí. Do doby, než si zapnete hodinky Victorinox okolo svého zápěstí, projdou stovkou kontrolních testů kvality, takže víte, že vaše hodinky jsou připravené na vše a hodí se pro každou příležitost.

Zobrazit

Victorinox V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Timegear

    Pokud žijete aktivně, jsou pro vás sportovní hodinky Victorinox tou pravou volbou. Kromě moderního vzhledu jistě oceníte pohodlné provedení řemínku i praktické funkce pro sportovní aktivity.

  • Timeless

    Pánské i dámské společenské hodinky Victorinox nejsou jen praktickým pomocníkem, ale také elegantním módním doplňkem. Pro svůj vzhledem jsou vhodné jak do společnosti, tak pro nejrůznější neformální události.

  • Timeproof

    Hodinky s řadou důmyslných funkcí jsou vyrobeny z těch nejodolnějších materiálů, díky čemuž hravě zvládnou i velmi náročné podmínky. Robustní konstrukce je doplněna řadou moderních prvků a dohromady tvoří hodinky pro pravého muže.