Sleva 33% barva: Růžová

Outdoorové zlevněné sety PRO DĚTI batoh Anmeliu + kapesní nůž OPINEL Růžová

  • Výrobce: Opinel

SET OBSAHUJE 

1. MY FIRST OPINEL: PRVNÍ NŮŽ PRO VAŠE RATOLESTI :

Ještě pořád váháte s koupí prvního nožíku svým malým dobrodruhům? Moc dobře víte, jakou radost by jim udělal, ale máte strach? Máme pro vás řešení ve formě bezpečného prvního nožíku OPINEL. . Nožíky máme odzkoušeny na vlastních dětech, které měly velikou radost a rodiče spoustu volných chvil...

Outdoorový nůž s čepelí bez špičky pro větší bezpečnost je ideální pro vaše malé dobrodruhy. Mezi řadou tradičních nožů Opinel se našlo místo i pro nůž, který bude vyroben co nejbezpečněji pro děti.

Má všechny potřebné vlastnosti nože, tradiční design a eleganci, ale jeho čepel je místo klasického tvarování do špičky zakulacena, protože právě špičkou nože vzniká nejvíc úrazů říznutím. Díky zakulacené čepeli je výrazně sníženo riziko pobodání.  

Obsahuje také klasickou Virobloc pojistku t.j. ocelový kroužek který brání otevření nože.Důmyslně jednoduchý systém se snadno ovládá a umožňuje nůž zafixovat otevřený i zavřený pro větší bezpečnost na cestách. 

  • Rukojeť z bukového dřeva
  • Čepel z nerezové oceli
  • Virobloc safety catch systém – umožňuje pojistkou zajistit čepel i když je nůž zavřený
  • Délka čepele: 80 mm
  • Délka zavřeného nože: 100 mm

 

2.BATŮŽEK AMNELIA 10 litrů:

Krásny malý batůžek voděodolý vhodný pro děti nebo dospělé. Moc neváži ale odneste si v něm všechno potřebné. Termosku , svačinu i malou deku nebo pršiplášť.