Nůž 241-DR-1/Panther - Mikov

Cena
18 020 Kč

Výrobce

Kód produktu
ZB-MIK0001

mikov.cz
ks

Unikátní nádherný nůž z damacenské oceli můžete získat přímo od výrobce se slevou 10%. Objednejte na mikov.cz a zadejte slevový kód 16297#WW23Z. Další slevové kódy pro nákup na mikov.cz vám zašleme na vyžádání. Více

Vyhazovací zavírací nůž 241-DR-1/PANTHER

Nůž PANTHER je vyhazovací, automatický nůž firmy Mikov, která sídlí v srdci Českého Švýcarska ve městě Mikulášovice. Jednou z mnoha výhod PANTHERU je, že se nůž dá rychle otevřít jednou rukou.
Čepel nože je vyrobena z vysoce kvalitní damascenské oceli PMC 27, která je nejvíce ceněným materiálem na výrobu čepelí. Na světě neexistují dva kusy se stejnou strukturou.
V damascenské nerezové oceli PMC 27 je spojena houževnatost oceli PMC 27 (matný vzor) s tvrdostí oceli RWL 34 (lesklý povrch). Výsledný materiál má díky vnitřní struktuře vysokou torzní, ohybovou i rázovou houževnatost a současně velkou odolnost proti opotřebení.
Nůž vyrobený z damašku má vysokou řezivost, je extrémně odolný proti přelomení a má krásnou nezaměnitelnou kresbu. Tvrdost použité čepele je 57–60 HRc.
Každá čepel je očíslovaná, takže jednotlivé nože jsou jasně identifikovány. Tato identifikace slouží jednak jako záruka originality, ale také jako bezpečnostní prvek v případě ztráty nebo odcizení.
Z damascenské oceli jsou i další součástky – konkrétně přední kování, pojistná páčka. Má zdobené hřbetní pero.
Střenka nože je vyrobena z pravého buvolího rohu, který je známý svou zajímavou kresbou. Svým tvarem zaručuje nejen příjemný a pevný úchop, ale zároveň brání sklouznutí ruky a poranění.
Nůž vypadá velice elegantně a má luxusní vzhled.
Na přání zákazníka je možné vyrobit PANTHER i v levorukém provedení a na čepel je rovněž možné vygravírovat logo či nápis.
Každý PANTHER je vyráběn pouze v jednodílném provedení a je dodáván s luxusním koženým pouzdrem s poutkem na opasek.
Mikov každý nůž vybavuje certifikátem, který stvrzuje originalitu výrobku, kvalitu materiálů a garantuje podíl ruční práce.

Počet funkcí: 1

Vybavení:
Čepel

Materiál:
čepel, kování, páčka z kvalitní damaškové oceli PMC 27 o tvrdosti 57-60 HRc je označená jedinečným seriovým číslem
elegantní střenka z rohoviny

Hmotnost včetně obalu: 0.300 kg
Materiál čepele: PMC 27 - Damašková ocel - 57-60 HRc
Materiál střenky: buvolí roh
Pouzdro: kožené pouzdro + dárková krabička
Počet dílů nože: 1
Délka nože (mm): 120
Délka čepele (mm): 95
Šířka čepele (mm): 23
Tloušťka čepele (mm): 2,6


Výrobce: Mikov Mikulášovice