Pepřovy obranný prostředek JPX Jet Defender Laser

-5%
Cena
5 890 Kč

Běžná cena
6 190 Kč

Ušetříte
5% (300 Kč)

Kód produktu
262578

ks

Vyrobený z polymeru a svým tvarem více připomíná pistoli. Skládá se z těla a vyměnitelného zásobníku (2 nábojky v plastovém rámu, 2 x 10 ml látky OC PIEXOL). Zásobníky, dodávané... Více

Vyrobený z polymeru a svým tvarem více připomíná pistoli. Skládá se z těla a vyměnitelného zásobníku (2 nábojky v plastovém rámu, 2 x 10 ml látky OC PIEXOL). Zásobníky, dodávané v ostré i tréninkové (obsahuje potravinářské barvivo) verzi, se dají odjistit jednoduchým pohybem páček směrem dolů.

 

Při střelbě na 5 metrů tekutina zasáhne plochu o průměru zhruba 30 - 40 cm, při 7,5 metrové vzdálenosti pak průměr do 50 cm. Hustota pokrytí kapalinou je více než dostačující. Zbraň, která může obsahovat integrovaný laserový značkovač, se dá vybavit také taktickou svítilnou se stroboskopem (díky Picatinny rail) pro rychlé míření za snížené viditelnosti.

Při zásahu účinnou látkou OC PIEXOL do oblasti hlavy, krku nebo hrudníku dochází k silnému podráždění sliznice, očí i kůže. Útočník je tak vystaven dočasné slepotě, omezenému dýchání s celkovou nevolností a prudkým kašlem. Účinek nastoupí, i pokud je útočník pod vlivem drog nebo alkoholu. Pro dekontaminaci účinné látky postačí čistá voda nebo roztok kuchyňské soli ve spreji, který urychlí zklidnění zasažených citlivých částí těla.

 Látka v kapalné podobě není při venkovním použití ovlivněna povětrnostními podmínkami (jako slzotvorné prostředky využívající aerosol) a zároveň se nerozšíří do vzduchu, ale naopak ve velmi krátkém čase klesne k zemi, proto je možné i použití uvnitř budov. Tím také neohrozí postižení samotného obránce nebo nezúčastněné osoby.

Výrobce: Piexon AG , Švýcarsko

Obsah balení: Samostatná zbraň, návod k použití, ! 3ks Zásobníku !